Podmienky predaja pre SR a ČR

Podmienky predaja sú v súlade s platnými právnymi predpismi v SR.

 • Spôsob objednávky - Výrobky z našej stránky si môžete objednať priamo prostredníctvom košíka, alebo konkrétne u výrobcu (kontakt na každého výrobcu je uvedený pod fotografiou).
 • Spôsob platby - na dobierku alebo podľa dohody s výrobcom.
 • Výška poštovného - podľa platného cenníka Slovenskej pošty.
 • Spôsob dodania - tovar zasielame Slovenskou poštou formou listu, balíka alebo listovej, balíkovej dobierky.

Doba dodania objednávky - Objednávky sa snažíme spracovať a odoslať čo najskôr, maximálne do 30dní. Informácie ohľadom presného dátumu odoslania obdržíte emailom, prípadne telefonicky. Nezaručujeme, že objednaný tovar Vám budeme môcť dodať vždy - nebude to možné za neočakávaných zmien a obmedzení zo strany výrobcu.

Záručná doba - Na všetok predávaný tovar je poskytovaná zákonom stanovená záručná doba 24 mesiacov. Začína plynúť dňom prevzatia tovaru zákazníkom. V prípade kratšej doby kontaktujeme zákazníka emailom alebo telefonicky a tovar expedujeme až po jeho súhlase.

Ochrana osobných údajov - prevádzkovateľ www.kovlad.com zaručuje všetkým zákazníkom ochranu ich osobných údajov. Údaje slúžia výhradne k úspešnému vybaveniu objednávky a nie sú poskytované tretím osobám alebo inštitúciám, s výnimkou prepravcu. Tieto informácie sa riadia podľa zákona č. 428/2002, 90/2005 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Výrobcovia nenesú zodpovednosť za:

 • - oneskorené doručenie tovaru zavinené doručovateľom
 • - oneskorené doručenie tovaru zavinené nesprávne udanou adresou prijímateľa
 • - poškodenie zavinené doručovateľom - viditeľne poškodený tovar (poškodený obal zásielky nepreberajte ! )

Storno objednávky :

Ak si prajete stornovať Vašu objednávku, ktorá ešte nebola vybavená, čo najskôr prosím kontaktujte priamo výrobcu Vašej objednávky. Zároveň si vyhradzujeme právo stornovania objednávky my, v prípade, že daný výrobok nie je k dispozícii a nie je možné ho vyrobiť. Prípadne ak ho nevieme dodať v cene uvedenej na stránke www.kovlad.com ak sa s Vami nedohodneme inak.

Reklamovanie tovaru (Reklamačný poriadok) a vrátenie tovaru :

 • Ak chcete zakúpený výrobok reklamovať, vopred prosím kontaktujte konkrétneho výrobcu.
 • Reklamovaný výrobok (najlepšie po dohode s výrobcom) zašlite na adresu, ktorú Vám pošleme emailom.

Po obdržaní reklamovaného výrobku Vás budeme bezodkladne kontaktovať emailom alebo telefonicky a dohodneme sa s Vami na rýchlom vyriešení problému : reklamovaný výrobok Vám vymeníme kus za kus, prípadne iný, ktorý si vyberiete (do hodnoty reklamovaného tovaru alebo Vám vrátime peniaze. Reklamácia sa však nevzťahuje na poškodené výrobky. Reklamácia bude vybavená v čo najkratšom čase, najneskôr však do 30 dní od priatia reklamovaného tovaru. O výsledku reklamácie budete informovaný bezprostredne po rozhodnutí o oprávnenosti reklamácie emailom alebo telefonicky.

Poštovné

 • osobný odber (0,00 eur)
 • dobierka (3,00 eur)
 • kuriér (6,00 eur)